O NAS

Poznaj ludzi, którzy tworzą przyszłość w dziedzinie cienkowarstwowej termoizolacji

Naszym celem jest, aby nasz partner mógł zaoferować swoim klientom innowacyjne i wysokiej jakości produkt, dlatego oddajemy do dyspozycji nasze bogate doświadczenie w branży oraz wszystkie niezbędne narzędzia do dystrybucji produktów BAUTER. 

Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem w biznesie, który oprócz sprzedaży wysokojakościowych produktów oferuje swoim partnerom pełne wsparcie i elastyczne warunki współpracy.
BAUTER zespół ludzi

O firmie

Powierz swoje plany wybitnym fachowcom – naukowcom, inżynierom, projektantom i budowlańcom. Zaufaj zespołowi, który tworzy elita branży budowlanej.

Budują jak nikt inny w Polsce, stosując autorskie rozwiązanie BAUTER. Wyznaczają nowe standardy branży budowlanej. Realizują Twoje, ale także własne marzenia o domach energooszczędnych, ekonomicznych i ekologicznych.

IF YOU CAN IMAGINE IT, WE CAN INSULATE IT.

Centrala BAUTER

 

W naszej fabryce w  produkujemy produkty BAUTER, gwarantując partnerom ciągłość dostaw i wysoką jakość produkcji. Nad całym procesem sprawujemy pełną kontrolę.

Poznaj zarząd BAUTER

Wspólnie budujemy nową przyszłość. 

Tomasz Rakowski, Prezes Zarządu

Cezary Puczyłowski, Członek Zarządu

Sławomir Kapuściński, Członek Zarządu

BAUTER redukcja CO2

Misja

 
 

Generujemy oszczędność klientom, redukując emisję CO2 w atmosferze.

BAUTER – termoizolacja przyjazna środowisku.

Wizja

 
 

BAUTER  stworzyli wybitni naukowcy i inżynierowie. Współpracuj z ludźmi, których wyróżnia profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej.

BAUTER wizja

Masz pytanie?

Możesz znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania w naszym FAQ lub skorzystać z zakładki kontakt aby zadać je bezpośrednio specjaliście.

farba termoizolacyjna

BAUTER SP. Z O.O.
Sedranki 17N, 19-400 Olecko, Polska
Infolinia: +48 (87) 777 00 01
kontakt@bauter.eu

  • HOME
  • SYSTEM BAUTER
  • PRODUKTY
  • REALIZACJE
  • DYSTRYBUCJA
  • FAQ
  • O NAS
  • KONTAKT
BUY NOW