Najczęściej zadawane pytania

1. Czy cienkowarstwowa izolacji jest skuteczna?
Cienkowarstwowa izolacja BAUTER przewyższa parametrami wszystkie tradycyjne materiały izolacyjne. Grubość zaledwie 0,5 mm generuje oszczędności w kosztach ogrzewania nawet o 40%.

 
2. Skąd mam wiedzieć, ile produktów potrzebuję?
W celu sprawdzenia, ile produktów firmy Bauter będzie potrzebnych do realizowania termoizolacji w danej inwestycji należy skontaktować się z naszymi ekspertami, którzy dokonają wyceny.


3. Ile kosztuje system BAUTER?
Wycena jest uzależniona od rodzaju izolowanej powierzchni oraz od rodzaju inwestycji. Inaczej jest wyceniany dom jednorodzinny a inaczej 5-cio piętrowy blok. Aby otrzymać szczegółową kalkulację skontaktuj się z naszym dystrybutorem.

 

4. Jaki jest czas schnięcia powłoki BAUTER?

Powłoka BAUTER zależnie od rodzaju, powierzchni oraz warunków atmosferycznych schnie od 2 do 6 godzin. Natomiast pełne właściwości termoizolacyjne uzyskuje od 10 do 14 dni od aplikacji.

 

5.Gdzie mogę zastosować powłokę BAUTER?
Powłokę BAUTER możemy stosować praktycznie na każdym podłożu. Wiąże się to z zastosowaniem odpowiednich gruntów zabezpieczających oraz dobraniem powłoki przypisanej podłożu. Cały proces doboru powłoki obsługuje autoryzowany doradca.

 

 

6. Gdzie mogę kupić produkty BAUTER?
SYSTEM BAUTER jest dostępny wyłącznie u autoryzowanych dystrybutorów i partnerów, którzy zapewniają fachowe doradztwo klientom. Mapa dystrybutorów dostępna jest w zakładce menu DYSTRYBUCJA.

 

7. Czy systemy BAUTER są ekologiczne?  

Oferowane przez nas cienkowarstwowe powłoki termoizolacyjne są w pełni ekologiczne, biodegradowalne, przyjazne i bezpieczne dla środowiska, oparte na składnikach neutralnych dla człowieka.

 

8. Jaka jest gwarancja na systemy BAUTER?

 Jakość jest naszą główną dewizą. Dlatego gwarancje na nasze systemy oferujmy wyłącznie poprzez autoryzowanych wykonawców systemu BAUTER. Dla systemu BAUTER INSIDE wynosi 5 lat, dla BAUTER OUTSIDE i ROOF 7 lat.

 

 

9. Czy powłoka BAUTER jest oddychająca?

Powłoka BAUTER jest oddychająca a zarazem wodoodporna. Specjalny układ cząstek przepuszcza parę wodną, przez co “osusza” ściany, a zarazem całkowicie izoluje wodę dzięki czemu jest hydroizolatorem.

 

10. Czy powłoka BAUTER jest łatwopalna?

Powłoka BAUTER w standardzie jest nie rozprzestrzeniająca ognia. Posiadamy również produkty całkowicie nie palne w klasie A.

 

 

Masz pytania? Skontaktuj się z naszym specjalistą

Masz pytanie?

Możesz znaleźć odpowiedzi na często zadawane pytania w naszym FAQ lub skorzystać z zakładki kontakt aby zadać je bezpośrednio specjaliście.

farba termoizolacyjna

BAUTER SP. Z O.O.
Sedranki 17N, 19-400 Olecko, Polska
Infolinia: +48 (87) 777 00 01
kontakt@bauter.eu

  • HOME
  • SYSTEM BAUTER
  • PRODUKTY
  • REALIZACJE
  • DYSTRYBUCJA
  • FAQ
  • O NAS
  • KONTAKT
BUY NOW